Nasza firma zajmuje się importem materiałów skóropodobnych od 1990 roku. Od początku naszej działalności współpracujemy z wiodącym producentem tej branży na świecie, firmą Synt3. Oferujemy materiały skóropodobne (okleina introligatorska, eko skóra, materiał skóropodobny) o dużym wyborze faktur w dowolnym kolorze. W celu zapewnienia szybkich dostaw posiadamy stan magazynowy podstawowych wzorów w najbardziej popularnych kolorach. Od 1993 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Synt3 w Polsce. Specjalizujemy się w materiałach skóropodobnych (okleina introligatorska, eko skóra) stosowanych do wykonywania opraw introligatorskich. Naszymi klientami są przede wszystkim producenci opraw kalendarzy książkowych, kart menu, ekskluzywnych opakowań oraz albumów fotograficznych. Z naszych materiałów korzystają także wytwórnie torebek, pasków i innych małych produktów galanteryjnych.

materiał skóropodobny

Okleiny introligatorskie poliuretanowe włoskiej fabryki Synt3 cechuje najwyższa jakość, co potwierdzają posiadane certyfikaty i nagrody. Satra to światowe centrum dążenia do doskonałości dla przemysłu obuwniczego jak również skóropodobnego. Członkowstwo Satra oznacza pewność otrzymania tylko najwyżej jakości produktów. Synt3 należy do Satra od 1974 roku! Marka Ultra-Fresh jest przyznawana produktom utrzymującym czystość i świeżość. Jest to szczególnie ważne przy produkcji wyrobów dla szpitali czy przedszkoli.

materiał skóropodobny Synt3 od lat rozwija też własne marki. Najstarszą z nich jest La Skina. Marka gwarantująca wykonanie materiału w 100% z najwyższej jakości poliuretanu. Obecnie prawie wszystkie materiały produkcji Synt3 są certyfikowane tym znakiem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych podstawowych faktur, które w podstawowych kolorach posiadamy na stanie magazynowym !